יואל גבע

קורס בגרות של יואל גבע משלב תרגול אינטנסיבי עם שעות לימוד רבות ביותר על ידי מורי בית הספר , שמטרתם להוביל אותך להצלחה. בית הספר יואל גבע מתעדכן באופן תמידי ממשרד החינוך, במיקוד החומר , תאריכי בחינות וכיוצא באלה.

בבית הספר יואל גבע מסיימים את חומר הלימוד כשלושה שבועות לקראת המבחן, ומתחילים מרתון אינטנסיבי של תרגולים, חזרות וסימולציות של בחינות על מנת שהתלמידים יגיעו לבחינת הבגרות ברמת המוכנות הגבוהה ביותר.


יתרה מזו, יואל גבע מקיים ייעוץ אשר מציג בפני התלמידים , בהתאם למסלול הלימודים אותו הם מעוניינים ללמוד, את כל האפשרויות העומדות בפניו והקורסים המתאימים ביותר עבורו. נוסף לכך, קורסי הבגרות של יואל גבע מתקיימים במסלולי בוקר ובמסלולי ערב, כולל קורסים המשלבים ימי ו' , על מנת לאפשר לתלמידים למצוא את הימים והשעות הנוחים לו ביותר.


קורסי הכנה לבגרות של יואל גבע הם מקיפים ועדכניים ביותר השמים דגש על לימוד החומר בצורה היעילה ביותר, כל נושא חדש הנלמד נפתח במבוא הכולל הסבר ותרגול, כדי שהתלמידים יוכלו להגיע לשיעורים תוך שליטה מלאה בכללים הבסיסיים של הנושא, ולאחריו מתקיימות חזרות על החומר במטרה שיפנימו את חומר הלימוד בצורה מלאה ואפקטיבית.


מקצועות הבגרות הנלמדים ביואל גבע, הנם בגרות באנגלית, בגרות במתמטיקה, בגרות בתנ"ך, בגרות בהיסטוריה, בגרות בספרות, בגרות בעברית, בגרות באזרחות, בגרות בגיאוגרפיה, בגרות בכימיה , בגרות בפיזיקה. יש לציין כי סניפי בגרות של יואל גבע מתקיימים בתל אביב, הרצליה, ראשון לציון.בניית אתרים Pgn.co.il Copyright © 2009 www.limudim-bagrut.com All rights reserved